Kurumsal

Eminente Kuyumculuk; mücevher, dış ticaret ve finans sektörlerindeki geniş tecrübelerinden aldığı altyapı desteğiyle, 25 yılı aşkın zamandır, uluslararası alanda mücevher şirketlerinin birinci sınıf naturel malzeme ve tamamlayıcı ürün gereksinimlerini karşılamaktadır.

Moda, tasarım ve takı olgularının iç içe geçtiği günümüzde, Eminente Jewellery önemli bir boşluğu doldurmaktadır.
Toplam satışlarının yüzde 65 ini yurtdışı satışlarından gerçekleştiren firmamız, ‘kalite, yenilik ve devamlılık’ misyonu ile en kaliteli ve sürekli tamamlayıcı malzeme desteği ile müşterilerinin pendant, broş ve bileklik satışlarını arttırdığından, onların vazgeçilmez bir  iş ortağı konumuna gelmiştir.

Müşteri profilimiz; en küçük atelyeden, büyük mücevher üreticilerine, perakende mücevher mağazalarından, büyük toptancılara kadar çeşitlilik göstermektedir.Firmamız hızla; yeni ve naturel tamamlayıcı malzeme arayışında olan ünlü takı tasarımcılarının ve uluslararası markaların ortak buluşma noktası konumuna gelmektedir.
Şirketimiz; İstanbul Merkezi’nden, Ortadoğu, Balkanlar, Rusya ve Türki Cumhuriyetleri’ne, Vicenza Merkezi’nden de, Avrupa ve Amerika’ya hizmet vermektedir.

WhatsApp chat